Leti Antalya – Munster, Mavi Gok Airlines

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Antalya – Munster, Mavi Gok Airlines

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Mavi Gok Airlines
4M 774 Najboljša cena
17:15
Antalya (AYT)
ned, 4 okt
4h 5min
Neposreden
21:20
Munster (FMO)
ned, 4 okt
110 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 55 € · maks: 186 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — ni podatkov 21.09.2026 — 55 € 22.09.2026 — 82 € 23.09.2026 — 108 € 24.09.2026 — 186 € 25.09.2026 — ni podatkov 26.09.2026 — 141 € 27.09.2026 — ni podatkov 28.09.2026 — 120 € 29.09.2026 — ni podatkov 30.09.2026 — 128 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
ni podatkov
2
ni podatkov
3
ni podatkov
4
ni podatkov
5
ni podatkov
6
ni podatkov
7
ni podatkov
8
ni podatkov
9
ni podatkov
10
ni podatkov
11
ni podatkov
12
ni podatkov
13
ni podatkov
14
ni podatkov
15
ni podatkov
16
ni podatkov
17
ni podatkov
18
ni podatkov
19
ni podatkov
20
ni podatkov
21
Ugodna cena
55 €
22
82 €
23
108 €
24
186 €
25
ni podatkov
26
141 €
27
ni podatkov
28
120 €
29
ni podatkov
30
128 €

Priljubljeni leti Mavi Gok Airlines Antalya – Munster

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
4M774 ned 110 €

Priljubljene destinacije iz Antalya

Vse →
AYT
Turčija → Romunija
CLJ
od
12 €
AYT
Turčija → Združeno kraljestvo
LGW
od
13 €
AYT
Turčija → Turčija
IST
od
14 €
AYT
Turčija → Nemčija
DUS
od
15 €
AYT
Turčija → Severni Ciper
ECN
od
16 €
AYT
Turčija → Nemčija
HAM
od
18 €
AYT
Turčija → Turčija
ESB
od
18 €

Priljubljene destinacije v Munster

Vse →
PMI
Palma de Mallorca — Munster
Španija → Nemčija
FMO
od
21 €
CFU
Corfu — Munster
Grčija → Nemčija
FMO
od
23 €
LON
Združeno kraljestvo → Nemčija
FMO
od
24 €
AGP
Malaga — Munster
Španija → Nemčija
FMO
od
32 €
ALC
Španija → Nemčija
FMO
od
47 €
BLQ
Bologna — Munster
Italija → Nemčija
FMO
od
54 €
BFS
Belfast — Munster
Združeno kraljestvo → Nemčija
FMO
od
58 €
CAG
Cagliari — Munster
Italija → Nemčija
FMO
od
71 €

Statistika leta Antalya – Munster, Mavi Gok Airlines

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

4M 774

110 €

Najhitrejši let

4M 774

4h 5min

Povprečni čas

4h 5min

Razdalja

10 995 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe Antalya – Munster

K D Air Corporation
pon, tor, sre, čet, pet, sob, ned
Cena od
55 €
Sun Express
tor, sre, čet, pet, sob, ned
Cena od
82 €
Air Bagan
pon
Cena od
97 €
Pegasus
pon, tor, sre, čet, sob
Cena od
120 €
AJet
čet, pet, sob, ned
Cena od
222 €
Turkish Airlines
čet, pet, sob, ned
Cena od
244 €

Internet v tujini

eSIM · Nemčija

Vsi paketi

hallomobil

5 GB

podatki

30

dni

€10

Kupi

hallomobil

10 GB

podatki

30

dni

€14

Kupi

hallomobil

20 GB

podatki

30

dni

€21

Kupi

hallomobil

1 GB

podatki

7

dni

€4

Kupi

hallomobil

2 GB

podatki

15

dni

€6

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Mavi Gok Airlines Antalya – Munster stane 110 €, let 4M774, odhod ob 17:15.
Najhitrejši let Mavi Gok Airlines Antalya – Munster traja 4h 5min, let 4M774, odhod ob 17:15.
Prvi let Mavi Gok Airlines Antalya – Munster(4M774)odleti ob 17:15.