Leti Philadelphia (Philadelphia International) – Montego Bay, Jetblue Airways

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Philadelphia (Philadelphia International) – Montego Bay, Jetblue Airways

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Jetblue Airways
B6 375 Najboljša cena
11:00
Philadelphia, Philadelphia International (PHL)
pon, 21 dec
7h 55min
1 postanek
18:55
Montego Bay (MBJ)
pon, 21 dec
404 €

Koledar nizkih cen

september 2026
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
placeholder
ni podatkov
2
placeholder
ni podatkov
3
placeholder
ni podatkov
4
placeholder
ni podatkov
5
placeholder
ni podatkov
6
placeholder
ni podatkov
7
placeholder
ni podatkov
8
placeholder
ni podatkov
9
placeholder
ni podatkov
10
placeholder
ni podatkov
11
placeholder
ni podatkov
12
placeholder
ni podatkov
13
placeholder
ni podatkov
14
placeholder
ni podatkov
15
placeholder
ni podatkov
16
placeholder
ni podatkov
17
placeholder
ni podatkov
18
placeholder
ni podatkov
19
placeholder
ni podatkov
20
placeholder
ni podatkov
21
placeholder
ni podatkov
22
placeholder
ni podatkov
23
placeholder
ni podatkov
24
placeholder
ni podatkov
25
placeholder
ni podatkov
26
placeholder
ni podatkov
27
placeholder
ni podatkov
28
placeholder
ni podatkov
29
placeholder
ni podatkov
30
placeholder
ni podatkov

Priljubljeni leti Jetblue Airways Philadelphia (Philadelphia International) – Montego Bay

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
B6375 pon 404 €

Priljubljene destinacije iz Philadelphia

Vse →
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
ATL
od
17 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
MIA
od
20 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
FLL
od
20 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
TPA
od
23 €
PHL
Philadelphia — Myrtle Beach
Združene države Amerike → Združene države Amerike
MYR
od
25 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
ORL
od
26 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
PIE
od
28 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
MCO
od
38 €
PHL
Združene države Amerike → Združene države Amerike
DEN
od
40 €

Priljubljene destinacije v Montego Bay

Vse →
NYC
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
93 €
MIA
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
105 €
ORL
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
107 €
YTO
Kanada → Jamajka
MBJ
od
107 €
BDL
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
109 €
BWI
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
116 €
CHI
Chicago — Montego Bay
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
118 €
FLL
Združene države Amerike → Jamajka
MBJ
od
122 €

Statistika leta Philadelphia (Philadelphia International) – Montego Bay, Jetblue Airways

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

B6 375

404 €

Najhitrejši let

B6 375

7h 55min

Povprečni čas

7h 55min

Razdalja

11 827 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe Philadelphia (Philadelphia International) – Montego Bay

Air Canada
tor, sob
Cena od
144 €
United Airlines
tor
Cena od
268 €

Internet v tujini

eSIM · Jamajka

Vsi paketi

jamcomm

1 GB

podatki

7

dni

€10

Kupi

jamcomm

2 GB

podatki

15

dni

€13

Kupi

jamcomm

2 GB

podatki

15

dni

€15

Kupi

jamcomm

3 GB

podatki

30

dni

€17

Kupi

jamcomm

3 GB

podatki

30

dni

€20

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Jetblue Airways Philadelphia – Montego Bay stane 404 €, let B6375, odhod ob 11:00.
Najhitrejši let Jetblue Airways Philadelphia – Montego Bay traja 7h 55min, let B6375, odhod ob 11:00.
Prvi let Jetblue Airways Philadelphia – Montego Bay(B6375)odleti ob 11:00.