Leti Khabarovsk – Tynda, S7 Airlines

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Khabarovsk – Tynda, S7 Airlines

Primerjajte cene, trajanje in postanke

S7 Airlines
S7 6406 Najboljša cena
20:55
Khabarovsk (KHV)
sre, 28 okt
126h 40min
3 postanki
03:35
Tynda (TYD)
tor, 3 nov +1
384 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 102 € · maks: 394 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — 280 € 21.09.2026 — 298 € 22.09.2026 — 149 € 23.09.2026 — 102 € 24.09.2026 — ni podatkov 25.09.2026 — 394 € 26.09.2026 — 302 € 27.09.2026 — 266 € 28.09.2026 — 292 € 29.09.2026 — 166 € 30.09.2026 — 102 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
placeholder
ni podatkov
2
placeholder
ni podatkov
3
placeholder
ni podatkov
4
placeholder
ni podatkov
5
placeholder
ni podatkov
6
placeholder
ni podatkov
7
placeholder
ni podatkov
8
placeholder
ni podatkov
9
placeholder
ni podatkov
10
placeholder
ni podatkov
11
placeholder
ni podatkov
12
placeholder
ni podatkov
13
placeholder
ni podatkov
14
placeholder
ni podatkov
15
placeholder
ni podatkov
16
placeholder
ni podatkov
17
placeholder
ni podatkov
18
placeholder
ni podatkov
19
placeholder
ni podatkov
20
placeholder
280 €
21
placeholder
298 €
22
placeholder
149 €
23
Ugodna cena
102 €
24
placeholder
ni podatkov
25
placeholder
394 €
26
placeholder
302 €
27
placeholder
266 €
28
placeholder
292 €
29
placeholder
166 €
30
Ugodna cena
102 €

Priljubljeni leti S7 Airlines Khabarovsk – Tynda

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
S76406 sre 384 €

Priljubljene destinacije iz Khabarovsk

Vse →
KHV
BQS
od
37 €
KHV
UUS
od
38 €
KHV
Russia → Russia
EKS
od
46 €
KHV
Khabarovsk — Oh yeah
Russia → Russia
OHH
od
49 €
KHV
Russia → Russia
NER
od
49 €
KHV
VVO
od
51 €
KHV
GVN
od
60 €
KHV
Russia → Russia
YKS
od
63 €
KHV
Russia → Kitajska
FYJ
od
64 €

Priljubljene destinacije v Tynda

Vse →
BQS
Russia → Russia
TYD
od
68 €
HTA
Cheat — Tynda
Russia → Russia
TYD
od
135 €
GVN
Sovetskaya Gavan — Tynda
Russia → Russia
TYD
od
167 €
IKT
Russia → Russia
TYD
od
195 €
KJA
Russia → Russia
TYD
od
196 €
NLI
Nikolaevsk-on-Amur — Tynda
Russia → Russia
TYD
od
206 €
OVB
Russia → Russia
TYD
od
235 €
KEJ
Kemerovo — Tynda
Russia → Russia
TYD
od
263 €

Statistika leta Khabarovsk – Tynda, S7 Airlines

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

S7 6406

384 €

Najhitrejši let

S7 6406

126h 40min

Povprečni čas

126h 40min

Razdalja

6 841 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe Khabarovsk – Tynda

Aurora Airlines
pon, tor, sre, pet, sob, ned
Cena od
102 €
Rossiya
pon, tor, pet, ned
Cena od
307 €
IRAERO
pet, ned
Cena od
383 €

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica S7 Airlines Khabarovsk – Tynda stane 384 €, let S76406, odhod ob 20:55.
Najhitrejši let S7 Airlines Khabarovsk – Tynda traja 126h 40min, let S76406, odhod ob 20:55.
Prvi let S7 Airlines Khabarovsk – Tynda(S76406)odleti ob 20:55.