Repülőjegyek Hajkou – Gujlin, Qingdao Airlines

1 utas, turizmus

Menetrend Hajkou – Gujlin, Qingdao Airlines

Hasonlítsa össze az árakat, az időtartamot és az átszállásokat

Qingdao Airlines
QW 9818 Legjobb ár
05:10
Hajkou (HAK)
ked, 22 sze
1ó 20p
Közvetlen
06:30
Gujlin (KWL)
ked, 22 sze
20 218 Ft

Alacsony árak naptára

szeptember 2026
Ár grafikon (szeptember 2026)
min: 20 218 Ft · max: 57 620 Ft
01.09.2026 — nincs adat 02.09.2026 — nincs adat 03.09.2026 — nincs adat 04.09.2026 — nincs adat 05.09.2026 — nincs adat 06.09.2026 — nincs adat 07.09.2026 — nincs adat 08.09.2026 — nincs adat 09.09.2026 — nincs adat 10.09.2026 — nincs adat 11.09.2026 — nincs adat 12.09.2026 — nincs adat 13.09.2026 — nincs adat 14.09.2026 — nincs adat 15.09.2026 — nincs adat 16.09.2026 — nincs adat 17.09.2026 — nincs adat 18.09.2026 — nincs adat 19.09.2026 — nincs adat 20.09.2026 — nincs adat 21.09.2026 — nincs adat 22.09.2026 — 20 218 Ft 23.09.2026 — nincs adat 24.09.2026 — nincs adat 25.09.2026 — 57 620 Ft 26.09.2026 — 22 004 Ft 27.09.2026 — nincs adat 28.09.2026 — 28 086 Ft 29.09.2026 — nincs adat 30.09.2026 — nincs adat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
hét
ked
sze
csü
pén
szo
vas
1
placeholder
nincs adat
2
placeholder
nincs adat
3
placeholder
nincs adat
4
placeholder
nincs adat
5
placeholder
nincs adat
6
placeholder
nincs adat
7
placeholder
nincs adat
8
placeholder
nincs adat
9
placeholder
nincs adat
10
placeholder
nincs adat
11
placeholder
nincs adat
12
placeholder
nincs adat
13
placeholder
nincs adat
14
placeholder
nincs adat
15
placeholder
nincs adat
16
placeholder
nincs adat
17
placeholder
nincs adat
18
placeholder
nincs adat
19
placeholder
nincs adat
20
placeholder
nincs adat
21
placeholder
nincs adat
22
Kedvező ár
20 218 Ft
23
placeholder
nincs adat
24
placeholder
nincs adat
25
placeholder
57 620 Ft
26
placeholder
22 004 Ft
27
placeholder
nincs adat
28
placeholder
28 086 Ft
29
placeholder
nincs adat
30
placeholder
nincs adat

Népszerű Qingdao Airlines járatok Hajkou – Gujlin

Összes →
Járat Indulási napok Ár innen
QW9818 ked 20 218 Ft

Népszerű úticélok Hajkou

Összes →
HAK
Kína → Kína
KWE
-tól
18 526 Ft
HAK
Kína → Kína
SWA
-tól
21 740 Ft
HAK
Hajkou — Cszsuhaj
Kína → Kína
ZUH
-tól
21 943 Ft
HAK
Hajkou — Hojcszsou
Kína → Kína
HUZ
-tól
23 477 Ft
HAK
Hajkou — Ljucszsou
Kína → Kína
LZH
-tól
23 872 Ft
HAK
Hajkou — Fucszsou
Kína → Kína
FOC
-tól
24 361 Ft
HAK
Hajkou — Csansa
Kína → Kína
CSX
-tól
25 646 Ft
HAK
Hajkou — Janan
Kína → Kína
ENY
-tól
27 902 Ft

Népszerű úticélok Gujlin

Összes →
CKG
Kína → Kína
KWL
-tól
15 015 Ft
SHA
Kína → Kína
KWL
-tól
17 162 Ft
SYX
Kína → Kína
KWL
-tól
19 372 Ft
SIA
Kína → Kína
KWL
-tól
19 887 Ft
CTU
Kína → Kína
KWL
-tól
21 041 Ft
NKG
Nankin — Gujlin
Kína → Kína
KWL
-tól
22 737 Ft
HGH
Kína → Kína
KWL
-tól
24 628 Ft
BJS
Kína → Kína
KWL
-tól
25 789 Ft

Repülési statisztika Hajkou – Gujlin, Qingdao Airlines

Érdekes tényeket gyűjtöttünk össze a járatról

Legolcsóbb járat

QW 9818

20 218 Ft

Leggyorsabb járat

QW 9818

1ó 20p

Átlagos idő

1ó 20p

Távolság

10 869 km

Utasvélemények

Ehhez az útvonalhoz még nincs vélemény

Egyéb légitársaságok Hajkou – Gujlin

ked, csü, szo
Ártól
18 733 Ft
Shandong Airlines
hét, sze, pén, vas
Ártól
22 759 Ft
Beijing Capital Airlines
sze, csü, pén
Ártól
57 620 Ft
Hainan Airlines
hét, ked, sze, pén, szo
Ártól
63 030 Ft
China Eastern
ked, sze, csü, szo, vas
Ártól
66 823 Ft
China Southern Airlines
pén, szo, vas
Ártól
143 570 Ft

Internet külföldön

eSIM · Kína

Összes csomag

chinacom

3 GB

adat

30

nap

chinacom

5 GB

adat

30

nap

chinacom

10 GB

adat

30

nap

chinacom

adat

10

nap

chinacom

1 GB

adat

7

nap

Gyakran ismételt kérdések

A legolcsóbb Qingdao Airlines jegy Hajkou – Gujlin 20 218 Ft-ba kerül, QW9818 járat, indulás 05:10-kor.
A leggyorsabb Qingdao Airlines járat Hajkou – Gujlin 1ó 20p, QW9818 járat, indulás 05:10-kor.
Az első Qingdao Airlines járat Hajkou – Gujlin(QW9818)05:10-kor indul.