Skrydis DR5010 Harbinis – Sanya, Ruili Airlines

1 keleivis, ekonominė

Skrydžių tvarkaraštis skrydžiui DR5010 Harbinis – Sanya, Ruili Airlines

Palyginkite kainas, trukmę ir persėdimus

Ruili Airlines
DR 5010 Geriausia kaina
08:45
Harbinis (HRB)
tre, 21 spa
18val 15min
1 persėdimas
03:00
Sanya (SYX)
ket, 22 spa +1
213 €

Žemų kainų kalendorius

rugsėjis 2026
Kainų grafikas (rugsėjis 2026)
min: 164 € · maks: 222 €
01.09.2026 — nėra duomenų 02.09.2026 — nėra duomenų 03.09.2026 — nėra duomenų 04.09.2026 — nėra duomenų 05.09.2026 — nėra duomenų 06.09.2026 — nėra duomenų 07.09.2026 — nėra duomenų 08.09.2026 — nėra duomenų 09.09.2026 — nėra duomenų 10.09.2026 — nėra duomenų 11.09.2026 — nėra duomenų 12.09.2026 — nėra duomenų 13.09.2026 — nėra duomenų 14.09.2026 — nėra duomenų 15.09.2026 — nėra duomenų 16.09.2026 — nėra duomenų 17.09.2026 — nėra duomenų 18.09.2026 — nėra duomenų 19.09.2026 — nėra duomenų 20.09.2026 — nėra duomenų 21.09.2026 — 164 € 22.09.2026 — 175 € 23.09.2026 — 222 € 24.09.2026 — 201 € 25.09.2026 — 217 € 26.09.2026 — 213 € 27.09.2026 — 219 € 28.09.2026 — 219 € 29.09.2026 — nėra duomenų 30.09.2026 — nėra duomenų 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pir
ant
tre
ket
pen
šeš
sek
1
nėra duomenų
2
nėra duomenų
3
nėra duomenų
4
nėra duomenų
5
nėra duomenų
6
nėra duomenų
7
nėra duomenų
8
nėra duomenų
9
nėra duomenų
10
nėra duomenų
11
nėra duomenų
12
nėra duomenų
13
nėra duomenų
14
nėra duomenų
15
nėra duomenų
16
nėra duomenų
17
nėra duomenų
18
nėra duomenų
19
nėra duomenų
20
nėra duomenų
21
Gera kaina
164 €
22
Gera kaina
175 €
23
222 €
24
201 €
25
217 €
26
213 €
27
219 €
28
219 €
29
nėra duomenų
30
nėra duomenų

Populiarios kryptys iš Harbinis

Visi →
HRB
Kinija → Tailandija
BKK
nuo
22 €
HRB
Kinija → Japonija
TYO
nuo
34 €
HRB
Kinija → Russia
YKS
nuo
35 €
HRB
Kinija → Kinija
HEK
nuo
37 €
HRB
Kinija → Pietų Korėjija
ICN
nuo
38 €
HRB
Harbinis — Shijiazhuangas
Kinija → Kinija
SJW
nuo
49 €
HRB
Harbinis — Jiamusiis
Kinija → Kinija
JMU
nuo
55 €

Populiarios kryptys į Sanya

Visi →
HKG
Honkongas → Kinija
SYX
nuo
24 €
SHA
Kinija → Kinija
SYX
nuo
42 €
KWL
Kinija → Kinija
SYX
nuo
53 €
CAN
Kinija → Kinija
SYX
nuo
54 €
SIA
Kinija → Kinija
SYX
nuo
56 €
CTU
Kinija → Kinija
SYX
nuo
66 €
BJS
Kinija → Kinija
SYX
nuo
68 €
CKG
Kinija → Kinija
SYX
nuo
70 €

Keleivių atsiliepimai

Šiam maršrutui atsiliepimų dar nėra

Skrydžio DR5010 statistika, Ruili Airlines, Harbinis - Sanya

Surinkome jums įdomių faktų apie skrydį

Vidutinė trukmė

18val 15min

Atstumas

10 576 km

Kaina

213 €

Skrydžių per dieną

1

Интернет за рубежом

eSIM · Китай

Все тарифы

chinacom

3 гб

трафик

30

дней

chinacom

5 гб

трафик

30

дней

chinacom

10 гб

трафик

30

дней

chinacom

трафик

10

дней

chinacom

1 гб

трафик

7

дней

Dažnai užduodami klausimai

Skrydis DR5010 Ruili Airlines skrenda maršrutu Harbinis – Sanya šiomis dienomis: trečiadienis.
Nėra kitų Ruili Airlines skrydžių maršrute Harbinis – Sanya.