Repülőjegyek Katovice (Pyrzowice) – Rieka, Ryanair Sun

1 utas, turizmus

Menetrend Katovice (Pyrzowice) – Rieka, Ryanair Sun

Hasonlítsa össze az árakat, az időtartamot és az átszállásokat

Ryanair Sun
RR 3409 Legjobb ár
03:50
Katovice, Pyrzowice (KTW)
sze, 23 sze
27ó 20p
2 átszállás
07:10
Rieka (RJK)
csü, 24 sze +1
46 556 Ft

Alacsony árak naptára

szeptember 2026
Ár grafikon (szeptember 2026)
min: 43 199 Ft · max: 46 556 Ft
01.09.2026 — nincs adat 02.09.2026 — nincs adat 03.09.2026 — nincs adat 04.09.2026 — nincs adat 05.09.2026 — nincs adat 06.09.2026 — nincs adat 07.09.2026 — nincs adat 08.09.2026 — nincs adat 09.09.2026 — nincs adat 10.09.2026 — nincs adat 11.09.2026 — nincs adat 12.09.2026 — nincs adat 13.09.2026 — nincs adat 14.09.2026 — nincs adat 15.09.2026 — nincs adat 16.09.2026 — nincs adat 17.09.2026 — nincs adat 18.09.2026 — nincs adat 19.09.2026 — nincs adat 20.09.2026 — nincs adat 21.09.2026 — 43 199 Ft 22.09.2026 — nincs adat 23.09.2026 — 46 556 Ft 24.09.2026 — nincs adat 25.09.2026 — nincs adat 26.09.2026 — nincs adat 27.09.2026 — nincs adat 28.09.2026 — nincs adat 29.09.2026 — nincs adat 30.09.2026 — nincs adat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
hét
ked
sze
csü
pén
szo
vas
1
nincs adat
2
nincs adat
3
nincs adat
4
nincs adat
5
nincs adat
6
nincs adat
7
nincs adat
8
nincs adat
9
nincs adat
10
nincs adat
11
nincs adat
12
nincs adat
13
nincs adat
14
nincs adat
15
nincs adat
16
nincs adat
17
nincs adat
18
nincs adat
19
nincs adat
20
nincs adat
21
Kedvező ár
43 199 Ft
22
nincs adat
23
46 556 Ft
24
nincs adat
25
nincs adat
26
nincs adat
27
nincs adat
28
nincs adat
29
nincs adat
30
nincs adat

Népszerű Ryanair Sun járatok Katovice (Pyrzowice) – Rieka

Összes →
Járat Indulási napok Ár innen
RR3409 sze 46 556 Ft

Népszerű úticélok Katovice

Összes →
KTW
Lengyelország → Albánia
TIA
-tól
3 417 Ft
KTW
Lengyelország → Németország
DTM
-tól
3 586 Ft
KTW
Lengyelország → Horvátország
SPU
-tól
3 598 Ft
KTW
Lengyelország → Grúzia
KUT
-tól
4 643 Ft
KTW
Lengyelország → Dánia
BLL
-tól
5 030 Ft
KTW
Katovice — Dubrovnik
Lengyelország → Horvátország
DBV
-tól
5 244 Ft
KTW
Katovice — Brasov
Lengyelország → Románia
GHV
-tól
5 628 Ft
KTW
Lengyelország → Horvátország
ZAD
-tól
6 086 Ft
KTW
Lengyelország → Horvátország
PUY
-tól
6 184 Ft

Népszerű úticélok Rieka

Összes →
WRO
Lengyelország → Horvátország
RJK
-tól
5 410 Ft
FRA
Frankfurt-Na-Majne — Rieka
Németország → Horvátország
RJK
-tól
6 474 Ft
STO
Stockholm — Rieka
Svédország → Horvátország
RJK
-tól
8 278 Ft
BRU
Brüsszel — Rieka
Belgium → Horvátország
RJK
-tól
8 361 Ft
LON
Egyesült Királyság → Horvátország
RJK
-tól
9 060 Ft
DUS
Németország → Horvátország
RJK
-tól
9 214 Ft
HAM
Hamburg — Rieka
Németország → Horvátország
RJK
-tól
9 628 Ft
STR
Stuttgart — Rieka
Németország → Horvátország
RJK
-tól
10 011 Ft

Repülési statisztika Katovice (Pyrzowice) – Rieka, Ryanair Sun

Érdekes tényeket gyűjtöttünk össze a járatról

Legolcsóbb járat

RR 3409

46 556 Ft

Leggyorsabb járat

RR 3409

27ó 20p

Átlagos idő

27ó 20p

Távolság

674 km

Utasvélemények

Ehhez az útvonalhoz még nincs vélemény

Egyéb légitársaságok Katovice (Pyrzowice) – Rieka

Wizz Air
hét
Ártól
43 199 Ft

Internet külföldön

eSIM · Horvátország

Összes csomag

cronet

5 GB

adat

30

nap

cronet

10 GB

adat

30

nap

cronet

20 GB

adat

30

nap

cronet

adat

10

nap

cronet

1 GB

adat

7

nap

Gyakran ismételt kérdések

A legolcsóbb Ryanair Sun jegy Katovice – Rieka 46 556 Ft-ba kerül, RR3409 járat, indulás 03:50-kor.
A leggyorsabb Ryanair Sun járat Katovice – Rieka 27ó 20p, RR3409 járat, indulás 03:50-kor.
Az első Ryanair Sun járat Katovice – Rieka(RR3409)03:50-kor indul.