Лет SA354 Kejptaun – Boredom, South African Airways

1 путник, економска

Ред летења за лет SA354 Kejptaun – Boredom, South African Airways

Упоредите цене, трајање и пресједања

South African Airways
SA 354 Најбоља цена
15:25
Kejptaun (CPT)
пон, 30 нов
20ч 40мин
1 пресједање
12:05
Boredom (SZK)
уто, 1 дец +1
27 296 дин.

Календар ниских цена

септембар 2026
Графикон цена (септембар 2026)
мин: 27 449 дин. · макс: 32 753 дин.
01.09.2026 — нема података 02.09.2026 — нема података 03.09.2026 — нема података 04.09.2026 — нема података 05.09.2026 — нема података 06.09.2026 — нема података 07.09.2026 — нема података 08.09.2026 — нема података 09.09.2026 — нема података 10.09.2026 — нема података 11.09.2026 — нема података 12.09.2026 — нема података 13.09.2026 — нема података 14.09.2026 — нема података 15.09.2026 — нема података 16.09.2026 — нема података 17.09.2026 — нема података 18.09.2026 — нема података 19.09.2026 — нема података 20.09.2026 — нема података 21.09.2026 — нема података 22.09.2026 — нема података 23.09.2026 — нема података 24.09.2026 — нема података 25.09.2026 — 27 449 дин. 26.09.2026 — 32 753 дин. 27.09.2026 — нема података 28.09.2026 — нема података 29.09.2026 — нема података 30.09.2026 — 31 675 дин. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
пон
уто
сре
чет
пет
суб
нед
1
нема података
2
нема података
3
нема података
4
нема података
5
нема података
6
нема података
7
нема података
8
нема података
9
нема података
10
нема података
11
нема података
12
нема података
13
нема података
14
нема података
15
нема података
16
нема података
17
нема података
18
нема података
19
нема података
20
нема података
21
нема података
22
нема података
23
нема података
24
нема података
25
Повољна цена
27 449 дин.
26
32 753 дин.
27
нема података
28
нема података
29
нема података
30
31 675 дин.

Popularne destinacije iz Kejptaun

Све →
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
GRJ
од
5 473 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
PLZ
од
5 865 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
JNB
од
6 723 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
ELS
од
6 976 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
NLP
од
7 981 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
DUR
од
8 848 дин.
CPT
Južnoafrička republika → Namibija
WDH
од
11 700 дин.

Popularne destinacije u Boredom

Све →
JNB
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
SZK
од
16 660 дин.
PLZ
Port Elizabeth — Boredom
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
SZK
од
26 591 дин.
NLP
Mbombela — Boredom
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
SZK
од
27 727 дин.
VFA
Victoria Falls — Boredom
Zimbabve → Južnoafrička republika
SZK
од
35 089 дин.
MPM
Maputo — Boredom
Mozambik → Južnoafrička republika
SZK
од
35 935 дин.
GRJ
George — Boredom
Južnoafrička republika → Južnoafrička republika
SZK
од
38 310 дин.
KGL
Kigali — Boredom
Ruanda → Južnoafrička republika
SZK
од
47 159 дин.
SEZ
Mae — Boredom
Sejšele → Južnoafrička republika
SZK
од
48 119 дин.

Рецензије путника

За ову руту још увек нема рецензија

Статистика лета SA354, South African Airways, Kejptaun - Boredom

Прикупили смо занимљиве чињенице о лету за вас

Просечно време

20ч 40мин

Удаљеност

1 605 км

Цена

27 296 дин.

Летова дневно

1

Остали летови South African Airways на рути Kejptaun – Boredom

Све →
пон, нед
Цена од
28 759 дин.
*Цене и везе долазе из посебних понуда, дани поласка из статистике јефтиних карата.

Интернет за рубежом

eSIM · ЮАР

Все тарифы

cellsa

3 гб

трафик

30

дней

cellsa

5 гб

трафик

30

дней

cellsa

10 гб

трафик

30

дней

cellsa

20 гб

трафик

30

дней

cellsa

1 гб

трафик

7

дней

Често постављана питања

Лет SA354 South African Airways лети на рути Kejptaun – Boredom следећим данима: понедељак.
Да, постоји. Лет SA372 полази у 18:25 из Kejptaun.