Skrydžiai Medellinis (José María Córdova) – Majamis, Copa Air

1 keleivis, ekonominė

Skrydžių tvarkaraštis Medellinis (José María Córdova) – Majamis, Copa Air

Palyginkite kainas, trukmę ir persėdimus

Copa Air
CM 157 Geriausia kaina
23:20
Medellinis, José María Córdova (MDE)
tre, 23 rug
6val 27min
1 persėdimas
05:47
Majamis (MIA)
ket, 24 rug +1
231 €
Copa Air
CM 398
14:15
Medellinis, José María Córdova (MDE)
sek, 15 lap
9val 51min
1 persėdimas
00:06
Majamis (MIA)
pir, 16 lap +1
281 €
Copa Air
CM 398
14:15
Medellinis, José María Córdova (MDE)
pir, 16 lap
15val 22min
1 persėdimas
05:37
Majamis (MIA)
ant, 17 lap +1
258 €

Žemų kainų kalendorius

rugsėjis 2026
Kainų grafikas (rugsėjis 2026)
min: 179 € · maks: 357 €
01.09.2026 — nėra duomenų 02.09.2026 — nėra duomenų 03.09.2026 — nėra duomenų 04.09.2026 — nėra duomenų 05.09.2026 — nėra duomenų 06.09.2026 — nėra duomenų 07.09.2026 — nėra duomenų 08.09.2026 — nėra duomenų 09.09.2026 — nėra duomenų 10.09.2026 — nėra duomenų 11.09.2026 — nėra duomenų 12.09.2026 — nėra duomenų 13.09.2026 — nėra duomenų 14.09.2026 — nėra duomenų 15.09.2026 — nėra duomenų 16.09.2026 — nėra duomenų 17.09.2026 — nėra duomenų 18.09.2026 — nėra duomenų 19.09.2026 — nėra duomenų 20.09.2026 — nėra duomenų 21.09.2026 — nėra duomenų 22.09.2026 — 179 € 23.09.2026 — 231 € 24.09.2026 — nėra duomenų 25.09.2026 — nėra duomenų 26.09.2026 — nėra duomenų 27.09.2026 — 357 € 28.09.2026 — nėra duomenų 29.09.2026 — nėra duomenų 30.09.2026 — 320 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pir
ant
tre
ket
pen
šeš
sek
1
nėra duomenų
2
nėra duomenų
3
nėra duomenų
4
nėra duomenų
5
nėra duomenų
6
nėra duomenų
7
nėra duomenų
8
nėra duomenų
9
nėra duomenų
10
nėra duomenų
11
nėra duomenų
12
nėra duomenų
13
nėra duomenų
14
nėra duomenų
15
nėra duomenų
16
nėra duomenų
17
nėra duomenų
18
nėra duomenų
19
nėra duomenų
20
nėra duomenų
21
nėra duomenų
22
Gera kaina
179 €
23
231 €
24
nėra duomenų
25
nėra duomenų
26
nėra duomenų
27
357 €
28
nėra duomenų
29
nėra duomenų
30
320 €

Populiarūs Copa Air skrydžiai Medellinis (José María Córdova) – Majamis

Visi →
Skrydis Išvykimo dienos Kaina nuo
CM157 tre 231 €
CM398 pirsek 258 €

Populiarios kryptys iš Medellinis

Visi →
MDE
Kolumbija → Kolumbija
SMR
nuo
8 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
CTG
nuo
9 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
CLO
nuo
12 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
CUC
nuo
12 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
MTR
nuo
16 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
BOG
nuo
17 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
BAQ
nuo
20 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
ADZ
nuo
22 €
MDE
Kolumbija → Kolumbija
BGA
nuo
26 €

Populiarios kryptys į Majamis

Visi →
ATL
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
18 €
BWI
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
19 €
HOU
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
20 €
DFW
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
20 €
PHL
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
20 €
WAS
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
20 €
RDU
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
21 €
CHI
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
22 €
CLT
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
23 €

Skrydžio statistika Medellinis (José María Córdova) – Majamis, Copa Air

Surinkome jums įdomių faktų apie skrydį

Pigiausias skrydis

CM 157

231 €

Greičiausias skrydis

CM 157

6val 27min

Vidutinė trukmė

10val 33min

Atstumas

3 479 km

Keleivių atsiliepimai

Šiam maršrutui atsiliepimų dar nėra

Kitos oro linijos Medellinis (José María Córdova) – Majamis

Arajet
pir, ant, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
179 €
JetSMART
tre
Kaina nuo
283 €
Clic Air
ant
Kaina nuo
308 €
Jetblue Airways
tre, ket
Kaina nuo
320 €
LATAM Chile
sek
Kaina nuo
357 €

Internetas užsienyje

eSIM · Jungtinės Amerikos Valstijos

Visi planai

change

3 GB

duomenys

30

dienos

change

2 GB

duomenys

15

dienos

€11

Pirkti

change

5 GB

duomenys

30

dienos

€12

Pirkti

change

3 GB

duomenys

30

dienos

€14

Pirkti

change

5 GB

duomenys

30

dienos

€20

Pirkti

Dažnai užduodami klausimai

Pigiausias Copa Air bilietas Medellinis – Majamis kainuoja 231 €, skrydis CM157, išvyksta 23:20.
Greičiausias Copa Air skrydis Medellinis – Majamis trunka 6val 27min, skrydis CM157, išvyksta 23:20.
Pirmasis Copa Air skrydis Medellinis – Majamis(CM157)išvyksta 23:20.