Skrydžiai Niujorkas – Sphinx, Air Europa

1 keleivis, ekonominė

Skrydžių tvarkaraštis Niujorkas – Sphinx, Air Europa

Palyginkite kainas, trukmę ir persėdimus

Air Europa
UX 92 Geriausia kaina
03:05
Niujorkas, John F. Kennedy (JFK)
sek, 1 lap
40val 40min
2 persėdimai
19:45
Kairas, Sphinx (SPX)
pir, 2 lap +1
467 €

Žemų kainų kalendorius

rugsėjis 2026
Kainų grafikas (rugsėjis 2026)
min: 295 € · maks: 486 €
01.09.2026 — nėra duomenų 02.09.2026 — nėra duomenų 03.09.2026 — nėra duomenų 04.09.2026 — nėra duomenų 05.09.2026 — nėra duomenų 06.09.2026 — nėra duomenų 07.09.2026 — nėra duomenų 08.09.2026 — nėra duomenų 09.09.2026 — nėra duomenų 10.09.2026 — nėra duomenų 11.09.2026 — nėra duomenų 12.09.2026 — nėra duomenų 13.09.2026 — nėra duomenų 14.09.2026 — nėra duomenų 15.09.2026 — nėra duomenų 16.09.2026 — nėra duomenų 17.09.2026 — nėra duomenų 18.09.2026 — nėra duomenų 19.09.2026 — nėra duomenų 20.09.2026 — nėra duomenų 21.09.2026 — 356 € 22.09.2026 — 389 € 23.09.2026 — 457 € 24.09.2026 — 469 € 25.09.2026 — 486 € 26.09.2026 — nėra duomenų 27.09.2026 — 430 € 28.09.2026 — nėra duomenų 29.09.2026 — 295 € 30.09.2026 — 374 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pir
ant
tre
ket
pen
šeš
sek
1
nėra duomenų
2
nėra duomenų
3
nėra duomenų
4
nėra duomenų
5
nėra duomenų
6
nėra duomenų
7
nėra duomenų
8
nėra duomenų
9
nėra duomenų
10
nėra duomenų
11
nėra duomenų
12
nėra duomenų
13
nėra duomenų
14
nėra duomenų
15
nėra duomenų
16
nėra duomenų
17
nėra duomenų
18
nėra duomenų
19
nėra duomenų
20
nėra duomenų
21
Gera kaina
356 €
22
389 €
23
457 €
24
469 €
25
486 €
26
nėra duomenų
27
430 €
28
nėra duomenų
29
Gera kaina
295 €
30
374 €

Populiarūs Air Europa skrydžiai Niujorkas – Sphinx

Visi →
Skrydis Išvykimo dienos Kaina nuo
UX92 sek 467 €

Populiarios kryptys iš Niujorkas

Visi →
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
ORL
nuo
15 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
ATL
nuo
18 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
CLE
nuo
19 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
CHI
nuo
20 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
DFW
nuo
23 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
MIA
nuo
23 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
FLL
nuo
23 €
NYC
Jungtinės Amerikos Valstijos → Jungtinės Amerikos Valstijos
DTT
nuo
25 €

Populiarios kryptys į Sphinx

Visi →
MIL
Italija → Egiptas
SPX
nuo
32 €
IST
Turkija → Egiptas
SPX
nuo
35 €
KWI
Kuveitas — Kairas
Kuveitas → Egiptas
SPX
nuo
47 €
RUH
Saudo Arabija → Egiptas
SPX
nuo
57 €
JED
Saudo Arabija → Egiptas
SPX
nuo
63 €
PAR
Prancūzija → Egiptas
SPX
nuo
66 €
HRG
Egiptas → Egiptas
SPX
nuo
70 €
MED
Saudo Arabija → Egiptas
SPX
nuo
74 €
BER
Vokietija → Egiptas
SPX
nuo
78 €

Skrydžio statistika Niujorkas – Sphinx, Air Europa

Surinkome jums įdomių faktų apie skrydį

Pigiausias skrydis

UX 92

467 €

Greičiausias skrydis

UX 92

40val 40min

Vidutinė trukmė

40val 40min

Atstumas

8 993 km

Keleivių atsiliepimai

Šiam maršrutui atsiliepimų dar nėra

Kitos oro linijos Niujorkas – Sphinx

Norse Atlantic Airways
pir, ant, tre, pen, šeš
Kaina nuo
284 €
French Bee
pir, ant, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
295 €
Icelandair
pir, ant, tre, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
303 €
United Airlines
pir, ant, tre, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
353 €
Air Canada
ant, tre, šeš, sek
Kaina nuo
383 €
Norse Atlantic UK
ant, ket, sek
Kaina nuo
389 €
TAP Portugal
pir, tre, šeš
Kaina nuo
413 €
Aer Lingus
pir, pen
Kaina nuo
420 €
Virgin Atlantic
tre, ket, pen, sek
Kaina nuo
459 €
British Airways
pir
Kaina nuo
466 €
Jazz
pir
Kaina nuo
468 €
Saudi Arabian Airlines
ket, pen, šeš
Kaina nuo
494 €
KLM
ant, sek
Kaina nuo
675 €
American Airlines
ket
Kaina nuo
763 €

Internetas užsienyje

eSIM · Egiptas

Visi planai

gizamobile

2 GB

duomenys

15

dienos

gizamobile

3 GB

duomenys

30

dienos

€13

Pirkti

gizamobile

5 GB

duomenys

30

dienos

€20

Pirkti

gizamobile

duomenys

10

dienos

€33

Pirkti

gizamobile

10 GB

duomenys

30

dienos

€34

Pirkti

Dažnai užduodami klausimai

Pigiausias Air Europa bilietas Niujorkas – Sphinx kainuoja 467 €, skrydis UX92, išvyksta 03:05.
Greičiausias Air Europa skrydis Niujorkas – Sphinx trunka 40val 40min, skrydis UX92, išvyksta 03:05.
Pirmasis Air Europa skrydis Niujorkas – Sphinx(UX92)išvyksta 03:05.