Leti Palma de Mallorca – Granada, Iberia Express

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Palma de Mallorca – Granada, Iberia Express

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Iberia Express
I2 1684
21:35
Palma de Mallorca (PMI)
pet, 2 okt
33h 10min
1 postanek
06:45
Granada (GRX)
ned, 4 okt +1
56 €
Iberia Express
I2 1672
18:40
Palma de Mallorca (PMI)
sob, 3 okt
12h 5min
1 postanek
06:45
Granada (GRX)
ned, 4 okt +1
67 €
Iberia Express
I2 1680
05:25
Palma de Mallorca (PMI)
čet, 29 okt
7h 10min
1 postanek
12:35
Granada (GRX)
čet, 29 okt
59 €
Iberia Express
I2 1676 Najboljša cena
21:30
Palma de Mallorca (PMI)
pon, 1 mar
9h 25min
1 postanek
06:55
Granada (GRX)
tor, 2 mar +1
52 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 35 € · maks: 58 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — ni podatkov 21.09.2026 — ni podatkov 22.09.2026 — 35 € 23.09.2026 — 58 € 24.09.2026 — ni podatkov 25.09.2026 — ni podatkov 26.09.2026 — ni podatkov 27.09.2026 — 48 € 28.09.2026 — ni podatkov 29.09.2026 — ni podatkov 30.09.2026 — 58 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
ni podatkov
2
ni podatkov
3
ni podatkov
4
ni podatkov
5
ni podatkov
6
ni podatkov
7
ni podatkov
8
ni podatkov
9
ni podatkov
10
ni podatkov
11
ni podatkov
12
ni podatkov
13
ni podatkov
14
ni podatkov
15
ni podatkov
16
ni podatkov
17
ni podatkov
18
ni podatkov
19
ni podatkov
20
ni podatkov
21
ni podatkov
22
Ugodna cena
35 €
23
58 €
24
ni podatkov
25
ni podatkov
26
ni podatkov
27
48 €
28
ni podatkov
29
ni podatkov
30
58 €

Priljubljeni leti Iberia Express Palma de Mallorca – Granada

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
I21676 pon 52 €
I21684 pet 56 €
I21680 čet 59 €
I21672 sob 67 €

Priljubljene destinacije iz Palma de Mallorca

Vse →
PMI
Španija → Španija
VLC
od
7 €
PMI
Španija → Nemčija
NUE
od
10 €
PMI
Palma de Mallorca — Jerez de la Frontera
Španija → Španija
XRY
od
10 €
PMI
DUS
od
10 €
PMI
Španija → Španija
MAD
od
11 €
PMI
Palma de Mallorca — Asturias
Španija → Španija
OVD
od
12 €
PMI
Palma de Mallorca — Zürich
Španija → Švica
ZRH
od
12 €
PMI
Španija → Španija
AGP
od
12 €
PMI
Španija → Španija
SVQ
od
13 €

Priljubljene destinacije v Granada

Vse →
BCN
Španija → Španija
GRX
od
17 €
OVD
Asturias — Granada
Španija → Španija
GRX
od
24 €
MAD
Španija → Španija
GRX
od
26 €
TCI
Španija → Španija
GRX
od
32 €
AGP
Malaga — Granada
Španija → Španija
GRX
od
33 €
BIO
Bilbao — Granada
Španija → Španija
GRX
od
40 €
NTE
Nantes — Granada
Francija → Španija
GRX
od
44 €
VCE
Benetke — Granada
Italija → Španija
GRX
od
54 €

Statistika leta Palma de Mallorca – Granada, Iberia Express

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

I2 1676

52 €

Najhitrejši let

I2 1680

7h 10min

Povprečni čas

15h 27min

Razdalja

626 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe Palma de Mallorca – Granada

Vueling Airlines
pon, tor, sre, čet, pet, sob, ned
Cena od
15 €
Air Europa
ned
Cena od
31 €
Iberia
tor
Cena od
43 €
Ryanair
sob
Cena od
47 €
Volotea
čet
Cena od
67 €

Internet v tujini

eSIM · Španija

Vsi paketi

guaymobile

5 GB

podatki

30

dni

€9

Kupi

guaymobile

10 GB

podatki

30

dni

€14

Kupi

guaymobile

20 GB

podatki

30

dni

€20

Kupi

guaymobile

podatki

10

dni

€30

Kupi

guaymobile

1 GB

podatki

7

dni

€4

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Iberia Express Palma de Mallorca – Granada stane 52 €, let I21676, odhod ob 21:30.
Najhitrejši let Iberia Express Palma de Mallorca – Granada traja 7h 10min, let I21680, odhod ob 05:25.
Prvi let Iberia Express Palma de Mallorca – Granada(I21684)odleti ob 21:35.