Loty Pekin – Ufa, China United Airlines

1 podróżny, ekonomiczna

Rozkład lotów Pekin – Ufa, China United Airlines

Porównaj ceny, czas trwania i przesiadki

China United Airlines
KN 877 Najlepsza cena
05:30
Pekin, Port lotniczy Pekin-Daxing (PKX)
śr, 21 paź
27godz 15min
2 przesiadki
08:45
Ufa (UFA)
czw, 22 paź +1
1 386 zł

Kalendarz niskich cen

wrzesień 2026
Wykres cen (wrzesień 2026)
min: 1 277 zł · maks: 1 647 zł
01.09.2026 — brak danych 02.09.2026 — brak danych 03.09.2026 — brak danych 04.09.2026 — brak danych 05.09.2026 — brak danych 06.09.2026 — brak danych 07.09.2026 — brak danych 08.09.2026 — brak danych 09.09.2026 — brak danych 10.09.2026 — brak danych 11.09.2026 — brak danych 12.09.2026 — brak danych 13.09.2026 — brak danych 14.09.2026 — brak danych 15.09.2026 — brak danych 16.09.2026 — brak danych 17.09.2026 — brak danych 18.09.2026 — brak danych 19.09.2026 — brak danych 20.09.2026 — brak danych 21.09.2026 — brak danych 22.09.2026 — brak danych 23.09.2026 — brak danych 24.09.2026 — 1 286 zł 25.09.2026 — 1 293 zł 26.09.2026 — 1 293 zł 27.09.2026 — 1 294 zł 28.09.2026 — 1 277 zł 29.09.2026 — 1 647 zł 30.09.2026 — 1 372 zł 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
wt
śr
czw
pt
sob
nd
1
brak danych
2
brak danych
3
brak danych
4
brak danych
5
brak danych
6
brak danych
7
brak danych
8
brak danych
9
brak danych
10
brak danych
11
brak danych
12
brak danych
13
brak danych
14
brak danych
15
brak danych
16
brak danych
17
brak danych
18
brak danych
19
brak danych
20
brak danych
21
brak danych
22
brak danych
23
brak danych
24
1 286 zł
25
1 293 zł
26
1 293 zł
27
1 294 zł
28
Okazja
1 277 zł
29
1 647 zł
30
1 372 zł

Popularne loty China United Airlines Pekin – Ufa

Wszystkie →
Lot Dni wylotu Cena od
KN877 śr 1 386 zł

Popularne kierunki z Pekin

Wszystkie →
BJS
Chiny → Hongkong
HKG
od
192 zł
BJS
Chiny → Chiny
CIH
od
213 zł
BJS
Chiny → Korea Południowa
CJU
od
229 zł
BJS
Chiny → Chiny
INC
od
259 zł
BJS
Chiny → Chiny
SHE
od
260 zł
BJS
Chiny → Chiny
DLC
od
263 zł
BJS
Chiny → Chiny
UYN
od
266 zł
BJS
Chiny → Chiny
DOY
od
269 zł
BJS
Chiny → Chiny
SIA
od
271 zł

Popularne kierunki do Ufa

Wszystkie →
KZN
Russia → Russia
UFA
od
119 zł
MOW
Russia → Russia
UFA
od
146 zł
LED
Russia → Russia
UFA
od
152 zł
SVX
Russia → Russia
UFA
od
181 zł
AER
Russia → Russia
UFA
od
236 zł
MRV
Russia → Russia
UFA
od
266 zł
KGD
Russia → Russia
UFA
od
266 zł
MCX
Russia → Russia
UFA
od
288 zł
SKD
Uzbekistan → Russia
UFA
od
323 zł

Statystyki lotu Pekin – Ufa, China United Airlines

Zebraliśmy dla Ciebie ciekawe fakty o locie

Najtańszy lot

KN 877

1 386 zł

Najszybszy lot

KN 877

27godz 15min

Średni czas

27godz 15min

Odległość

4 686 km

Opinie pasażerów

Na tej trasie nie ma jeszcze opinii

Inne linie lotnicze Pekin – Ufa

China Southern Airlines
pon, śr, czw, sob, nd
Cena od
970 zł
S7 Airlines
pon, wt, śr, czw, pt, sob, nd
Cena od
1 013 zł
China Eastern
pon, czw, pt, sob, nd
Cena od
1 257 zł
Air China
pon, wt, śr, czw, pt, sob, nd
Cena od
1 286 zł
Qanot Sharq
nd
Cena od
1 301 zł
Hainan Airlines
pon, czw, sob
Cena od
1 312 zł
Ural Airlines
pon, śr, czw, sob
Cena od
1 356 zł
Rossiya
pon, pt, sob
Cena od
1 417 zł
Sichuan Airlines
wt, pt
Cena od
1 595 zł

Najczęściej zadawane pytania

Najtańszy bilet China United Airlines Pekin – Ufa kosztuje 1 386 zł, lot KN877, wylot o 05:30.
Najszybszy lot China United Airlines Pekin – Ufa trwa 27godz 15min, lot KN877, wylot o 05:30.
Pierwszy lot China United Airlines Pekin – Ufa(KN877)odlatuje o 05:30.