Leti Recife (Gilberto Freyre) – Navegantis (Navegantes), LATAM Chile

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Recife (Gilberto Freyre) – Navegantis (Navegantes), LATAM Chile

Primerjajte cene, trajanje in postanke

LATAM Chile
LA 3383
14:25
Recife, Gilberto Freyre (REC)
sob, 10 okt
12h
1 postanek
02:25
Navegantis, Navegantes (NVT)
ned, 11 okt +1
185 €
LATAM Chile
LA 3733 Najboljša cena
07:00
Recife, Gilberto Freyre (REC)
pet, 11 dec
5h 35min
1 postanek
12:35
Navegantis, Navegantes (NVT)
pet, 11 dec
83 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 146 € · maks: 146 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — ni podatkov 21.09.2026 — ni podatkov 22.09.2026 — ni podatkov 23.09.2026 — ni podatkov 24.09.2026 — ni podatkov 25.09.2026 — ni podatkov 26.09.2026 — ni podatkov 27.09.2026 — ni podatkov 28.09.2026 — ni podatkov 29.09.2026 — 146 € 30.09.2026 — ni podatkov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
placeholder
ni podatkov
2
placeholder
ni podatkov
3
placeholder
ni podatkov
4
placeholder
ni podatkov
5
placeholder
ni podatkov
6
placeholder
ni podatkov
7
placeholder
ni podatkov
8
placeholder
ni podatkov
9
placeholder
ni podatkov
10
placeholder
ni podatkov
11
placeholder
ni podatkov
12
placeholder
ni podatkov
13
placeholder
ni podatkov
14
placeholder
ni podatkov
15
placeholder
ni podatkov
16
placeholder
ni podatkov
17
placeholder
ni podatkov
18
placeholder
ni podatkov
19
placeholder
ni podatkov
20
placeholder
ni podatkov
21
placeholder
ni podatkov
22
placeholder
ni podatkov
23
placeholder
ni podatkov
24
placeholder
ni podatkov
25
placeholder
ni podatkov
26
placeholder
ni podatkov
27
placeholder
ni podatkov
28
placeholder
ni podatkov
29
Ugodna cena
146 €
30
placeholder
ni podatkov

Priljubljeni leti LATAM Chile Recife (Gilberto Freyre) – Navegantis (Navegantes)

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
LA3733 pet 83 €
LA3383 sob 185 €

Priljubljene destinacije iz Recife

Vse →
REC
Brazilija → Brazilija
BSB
od
41 €
REC
Recife — Salvador
Brazilija → Brazilija
SSA
od
43 €
REC
Brazilija → Brazilija
FEN
od
43 €
REC
Recife — Petrolina
Brazilija → Brazilija
PNZ
od
46 €
REC
Brazilija → Brazilija
SAO
od
46 €
REC
Recife — Sao Paulo
Brazilija → Brazilija
CGH
od
46 €
REC
Recife — Sao Paulo
Brazilija → Brazilija
GRU
od
47 €
REC
Brazilija → Brazilija
FOR
od
49 €
REC
Recife — Rio de Janeiro
Brazilija → Brazilija
GIG
od
55 €

Priljubljene destinacije v Navegantis

Vse →
SAO
Brazilija → Brazilija
NVT
od
20 €
RIO
Brazilija → Brazilija
NVT
od
40 €
SSA
Salvador — Navegantis
Brazilija → Brazilija
NVT
od
51 €
BHZ
Brazilija → Brazilija
NVT
od
54 €
PFB
Pasu-Funda — Navegantis
Brazilija → Brazilija
NVT
od
69 €
BEL
Belen — Navegantis
Brazilija → Brazilija
NVT
od
70 €
BSB
Brasilia — Navegantis
Brazilija → Brazilija
NVT
od
90 €
GYN
Brazilija → Brazilija
NVT
od
91 €

Statistika leta Recife (Gilberto Freyre) – Navegantis (Navegantes), LATAM Chile

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

LA 3733

83 €

Najhitrejši let

LA 3733

5h 35min

Povprečni čas

8h 47min

Razdalja

2 538 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe Recife (Gilberto Freyre) – Navegantis (Navegantes)

Gol Transportes Aéreos
sob
Cena od
82 €
Azul Brazilian Airlines
tor, sob, ned
Cena od
102 €

Internet v tujini

eSIM · Brazilija

Vsi paketi

maneiro

3 GB

podatki

30

dni

€9

Kupi

maneiro

3 GB

podatki

30

dni

€9

Kupi

maneiro

5 GB

podatki

30

dni

€12

Kupi

maneiro

5 GB

podatki

30

dni

€12

Kupi

maneiro

10 GB

podatki

30

dni

€22

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica LATAM Chile Recife – Navegantis stane 83 €, let LA3733, odhod ob 07:00.
Najhitrejši let LATAM Chile Recife – Navegantis traja 5h 35min, let LA3733, odhod ob 07:00.
Prvi let LATAM Chile Recife – Navegantis(LA3383)odleti ob 14:25.