Лет W64349 Sofija – Šangaj-Pudong, Wizz Air

1 путник, економска

Ред летења за лет W64349 Sofija – Šangaj-Pudong, Wizz Air

Упоредите цене, трајање и пресједања

Wizz Air
W6 4349 Најбоља цена
12:35
Sofija (SOF)
пет, 11 дец
26ч 45мин
2 пресједања
15:20
Šangaj, Šangaj-Pudong (PVG)
суб, 12 дец +1
41 706 дин.

Календар ниских цена

септембар 2026
Графикон цена (септембар 2026)
мин: 29 139 дин. · макс: 43 204 дин.
01.09.2026 — нема података 02.09.2026 — нема података 03.09.2026 — нема података 04.09.2026 — нема података 05.09.2026 — нема података 06.09.2026 — нема података 07.09.2026 — нема података 08.09.2026 — нема података 09.09.2026 — нема података 10.09.2026 — нема података 11.09.2026 — нема података 12.09.2026 — нема података 13.09.2026 — нема података 14.09.2026 — нема података 15.09.2026 — нема података 16.09.2026 — нема података 17.09.2026 — нема података 18.09.2026 — нема података 19.09.2026 — нема података 20.09.2026 — нема података 21.09.2026 — нема података 22.09.2026 — нема података 23.09.2026 — 43 204 дин. 24.09.2026 — 32 149 дин. 25.09.2026 — нема података 26.09.2026 — нема података 27.09.2026 — нема података 28.09.2026 — нема података 29.09.2026 — нема података 30.09.2026 — 29 139 дин. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
пон
уто
сре
чет
пет
суб
нед
1
нема података
2
нема података
3
нема података
4
нема података
5
нема података
6
нема података
7
нема података
8
нема података
9
нема података
10
нема података
11
нема података
12
нема података
13
нема података
14
нема података
15
нема података
16
нема података
17
нема података
18
нема података
19
нема података
20
нема података
21
нема података
22
нема података
23
43 204 дин.
24
32 149 дин.
25
нема података
26
нема података
27
нема података
28
нема података
29
нема података
30
Повољна цена
29 139 дин.

Popularne destinacije iz Sofija

Све →
SOF
Bugarska → Italija
BRI
од
1 438 дин.
SOF
Sofija — Lamezia Terme
Bugarska → Italija
SUF
од
1 635 дин.
SOF
Bugarska → Nemačka
DTM
од
2 223 дин.
SOF
Sofija — Rhodes
Bugarska → Grčka
RHO
од
2 235 дин.
SOF
Bugarska → Kipar
PFO
од
2 338 дин.
SOF
Bugarska → Italija
RMI
од
2 358 дин.
SOF
Bugarska → Nemačka
FKB
од
3 096 дин.
SOF
Sofija — Basel
Bugarska → Švajcarska
BSL
од
3 175 дин.

Popularne destinacije u Šangaj-Pudong

Све →
SYX
Kina → Kina
PVG
од
5 129 дин.
CAN
Kina → Kina
PVG
од
6 972 дин.
SEL
Južna Koreja → Kina
PVG
од
7 433 дин.
OSA
Japan → Kina
PVG
од
8 510 дин.
BJS
Kina → Kina
PVG
од
8 827 дин.
DYG
PVG
од
9 770 дин.
VVO
PVG
од
9 927 дин.
BKK
Tajland → Kina
PVG
од
10 247 дин.
HKT
Tajland → Kina
PVG
од
10 651 дин.

Рецензије путника

За ову руту још увек нема рецензија

Статистика лета W64349, Wizz Air, Sofija - Šangaj-Pudong

Прикупили смо занимљиве чињенице о лету за вас

Просечно време

26ч 45мин

Удаљеност

8 339 км

Цена

41 706 дин.

Летова дневно

1

Остали летови Wizz Air на рути Sofija – Šangaj-Pudong

Све →
уто, сре, чет
Цена од
29 139 дин.
нед
Цена од
38 001 дин.
уто
Цена од
44 710 дин.
*Цене и везе долазе из посебних понуда, дани поласка из статистике јефтиних карата.

Интернет за рубежом

eSIM · Китай

Все тарифы

chinacom

3 гб

трафик

30

дней

chinacom

5 гб

трафик

30

дней

chinacom

10 гб

трафик

30

дней

chinacom

трафик

10

дней

chinacom

1 гб

трафик

7

дней

Често постављана питања

Лет W64349 Wizz Air лети на рути Sofija – Šangaj-Pudong следећим данима: петак.
Да, постоји. Лет W64351 полази у 03:30 из Sofija.