Flyg Istanbul (Istanbuls nya flygplats) – Havanna (José Martí), British Airways

1 passagerare, ekonomi

Flygschema Istanbul (Istanbuls nya flygplats) – Havanna (José Martí), British Airways

Jämför priser, restid och mellanlandningar

British Airways
BA 681 Bästa pris
05:25
Istanbul, Istanbuls nya flygplats (IST)
sön, 8 nov
32tim 5min
4 mellanlandningar
13:30
Havanna, José Martí (HAV)
mån, 9 nov +1
7 252 kr
British Airways
BA 681
04:40
Istanbul, Istanbuls nya flygplats (IST)
tis, 1 dec
33tim 50min
4 mellanlandningar
14:30
Havanna, José Martí (HAV)
ons, 2 dec +1
7 526 kr

Kalender för låga priser

september 2026
Prisdiagram (september 2026)
min: 6 086 kr · max: 7 145 kr
01.09.2026 — ingen data 02.09.2026 — ingen data 03.09.2026 — ingen data 04.09.2026 — ingen data 05.09.2026 — ingen data 06.09.2026 — ingen data 07.09.2026 — ingen data 08.09.2026 — ingen data 09.09.2026 — ingen data 10.09.2026 — ingen data 11.09.2026 — ingen data 12.09.2026 — ingen data 13.09.2026 — ingen data 14.09.2026 — ingen data 15.09.2026 — ingen data 16.09.2026 — ingen data 17.09.2026 — ingen data 18.09.2026 — ingen data 19.09.2026 — ingen data 20.09.2026 — ingen data 21.09.2026 — ingen data 22.09.2026 — 6 086 kr 23.09.2026 — 6 201 kr 24.09.2026 — 6 590 kr 25.09.2026 — 6 763 kr 26.09.2026 — 7 145 kr 27.09.2026 — ingen data 28.09.2026 — 6 322 kr 29.09.2026 — 6 731 kr 30.09.2026 — 6 553 kr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
mån
tis
ons
tors
fre
lör
sön
1
placeholder
ingen data
2
placeholder
ingen data
3
placeholder
ingen data
4
placeholder
ingen data
5
placeholder
ingen data
6
placeholder
ingen data
7
placeholder
ingen data
8
placeholder
ingen data
9
placeholder
ingen data
10
placeholder
ingen data
11
placeholder
ingen data
12
placeholder
ingen data
13
placeholder
ingen data
14
placeholder
ingen data
15
placeholder
ingen data
16
placeholder
ingen data
17
placeholder
ingen data
18
placeholder
ingen data
19
placeholder
ingen data
20
placeholder
ingen data
21
placeholder
ingen data
22
Bra pris
6 086 kr
23
Bra pris
6 201 kr
24
placeholder
6 590 kr
25
placeholder
6 763 kr
26
placeholder
7 145 kr
27
placeholder
ingen data
28
placeholder
6 322 kr
29
placeholder
6 731 kr
30
placeholder
6 553 kr

Populära British Airways-flyg Istanbul (Istanbuls nya flygplats) – Havanna (José Martí)

Alla →
Flyg Avgångsdagar Pris från
BA681 tissön 7 252 kr

Populära resmål från Istanbul

Alla →
IST
Turkiet → Ungern
BUD
från
135 kr
IST
Turkiet → Rumänien
IAS
från
138 kr
IST
Turkiet → Storbritannien
LON
från
143 kr
IST
Turkiet → Storbritannien
LTN
från
143 kr
IST
Turkiet → Storbritannien
LGW
från
145 kr
IST
Turkiet → Turkiet
ESB
från
173 kr
IST
Turkiet → Turkiet
ANK
från
173 kr
IST
Turkiet → Turkiet
AYT
från
173 kr
IST
Turkiet → Turkiet
BJV
från
184 kr

Populära resmål till Havanna

Alla →
CUN
Mexiko → Kuba
HAV
från
920 kr
BLB
Balboa — Havanna
Panama → Kuba
HAV
från
952 kr
BOG
Colombia → Kuba
HAV
från
1 199 kr
MIA
USA → Kuba
HAV
från
1 266 kr
GEO
Georgetown — Havanna
Guyana → Kuba
HAV
från
1 443 kr
SAT
San Antonio — Havanna
USA → Kuba
HAV
från
1 632 kr
LAS
Las Vegas — Havanna
USA → Kuba
HAV
från
1 712 kr
OMA
Omaha — Havanna
USA → Kuba
HAV
från
1 959 kr
MEX
HAV
från
2 114 kr

Flygstatistik Istanbul (Istanbuls nya flygplats) – Havanna (José Martí), British Airways

Vi har samlat intressanta fakta om flyget åt dig

Billigaste flyget

BA 681

7 252 kr

Snabbaste flyget

BA 681

32tim 5min

Genomsnittstid

32tim 57min

Avstånd

2 642 km

Passagerarrecensioner

Inga recensioner för denna rutt ännu

Andra flygbolag Istanbul (Istanbuls nya flygplats) – Havanna (José Martí)

Pegasus
mån, tis, ons, tors, fre, lör, sön
Pris från
4 959 kr
AJet
mån, tis, ons, tors, fre, lör, sön
Pris från
5 034 kr
Sky Express
tis, ons, fre, lör
Pris från
5 067 kr
Turkish Airlines
mån, tis, ons, tors, fre, lör, sön
Pris från
5 647 kr
LOT Polish Airlines
mån, tis, ons, tors, lör, sön
Pris från
5 728 kr
Air Europa
mån, tis, ons, tors, fre, lör, sön
Pris från
6 009 kr
Wizz Air
tis
Pris från
6 086 kr
Tarom
fre
Pris från
6 166 kr
Air Serbia
mån, tors, fre, lör
Pris från
6 506 kr
KLM
mån, tis, tors, fre, sön
Pris från
6 840 kr
Vueling Airlines
mån, tors
Pris från
8 499 kr
Lufthansa
mån
Pris från
10 572 kr

Vanliga frågor

Den billigaste British Airways-biljetten Istanbul – Havanna kostar 7 252 kr, flyg BA681, avgång kl. 05:25.
Det snabbaste British Airways-flyget Istanbul – Havanna tar 32tim 5min, flyg BA681, avgång kl. 05:25.
Det första British Airways-flyget Istanbul – Havanna(BA681)avgår kl. 05:25.