Letovi Surabaya – Ambon (Pattimura), Lion Airlines

1 putnik, ekonomska

Red letenja Surabaya – Ambon (Pattimura), Lion Airlines

Usporedite cijene, trajanje i presjedanja

Lion Airlines
JT 880 Najbolja cijena
12:00
Surabaya (SUB)
uto, 22 ruj
12h
Direktan
00:00
Ambon, Pattimura (AMQ)
sri, 23 ruj +1
130 €
Lion Airlines
JT 878
22:05
Surabaya (SUB)
pet, 23 lis
2h 40min
Direktan
00:45
Ambon, Pattimura (AMQ)
sub, 24 lis +1
139 €
Lion Airlines
JT 880
12:00
Surabaya (SUB)
sub, 24 lis
12h
Direktan
00:00
Ambon, Pattimura (AMQ)
ned, 25 lis +1
156 €

Kalendar niskih cijena

rujan 2026
Grafikon cijena (rujan 2026)
min: 130 € · maks: 130 €
01.09.2026 — nema podataka 02.09.2026 — nema podataka 03.09.2026 — nema podataka 04.09.2026 — nema podataka 05.09.2026 — nema podataka 06.09.2026 — nema podataka 07.09.2026 — nema podataka 08.09.2026 — nema podataka 09.09.2026 — nema podataka 10.09.2026 — nema podataka 11.09.2026 — nema podataka 12.09.2026 — nema podataka 13.09.2026 — nema podataka 14.09.2026 — nema podataka 15.09.2026 — nema podataka 16.09.2026 — nema podataka 17.09.2026 — nema podataka 18.09.2026 — nema podataka 19.09.2026 — nema podataka 20.09.2026 — nema podataka 21.09.2026 — nema podataka 22.09.2026 — 130 € 23.09.2026 — nema podataka 24.09.2026 — nema podataka 25.09.2026 — nema podataka 26.09.2026 — nema podataka 27.09.2026 — nema podataka 28.09.2026 — nema podataka 29.09.2026 — nema podataka 30.09.2026 — nema podataka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
placeholder
nema podataka
2
placeholder
nema podataka
3
placeholder
nema podataka
4
placeholder
nema podataka
5
placeholder
nema podataka
6
placeholder
nema podataka
7
placeholder
nema podataka
8
placeholder
nema podataka
9
placeholder
nema podataka
10
placeholder
nema podataka
11
placeholder
nema podataka
12
placeholder
nema podataka
13
placeholder
nema podataka
14
placeholder
nema podataka
15
placeholder
nema podataka
16
placeholder
nema podataka
17
placeholder
nema podataka
18
placeholder
nema podataka
19
placeholder
nema podataka
20
placeholder
nema podataka
21
placeholder
nema podataka
22
Povoljna cijena
130 €
23
placeholder
nema podataka
24
placeholder
nema podataka
25
placeholder
nema podataka
26
placeholder
nema podataka
27
placeholder
nema podataka
28
placeholder
nema podataka
29
placeholder
nema podataka
30
placeholder
nema podataka

Popularni letovi Lion Airlines Surabaya – Ambon (Pattimura)

Sve →
Let Dani polaska Cijena od
JT880 utosub 130 €
JT878 pet 139 €

Popularna odredišta iz Surabaya

Sve →
SUB
Surabaya — Banjarmasin
Indonezija → Indonezija
BDJ
od
37 €
SUB
Surabaya — Praya
Indonezija → Indonezija
LOP
od
40 €
SUB
Indonezija → Indonezija
PKY
od
49 €
SUB
Surabaya — Bandung
Indonezija → Indonezija
BDO
od
51 €
SUB
Surabaya — Banyuwangi
Indonezija → Indonezija
BWX
od
56 €
SUB
Surabaya — Jakarta
Indonezija → Indonezija
JKT
od
57 €
SUB
Surabaya — Jakarta
Indonezija → Indonezija
CGK
od
57 €
SUB
Surabaya — Jakarta
Indonezija → Indonezija
HLP
od
60 €
SUB
Indonezija → Indonezija
TKG
od
60 €

Popularna odredišta u Ambon

Sve →
SOQ
Sorong — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
61 €
LUV
Langur — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
70 €
NBX
Type — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
80 €
JKT
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
92 €
UPG
Makassar — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
95 €
MKW
Manokwari — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
117 €
FKQ
Facfak — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
123 €
MDC
Manado — Ambon
Indonezija → Indonezija
AMQ
od
146 €

Statistika leta Surabaya – Ambon (Pattimura), Lion Airlines

Prikupili smo zanimljive činjenice o letu za vas

Najjeftiniji let

JT 880

130 €

Najbrži let

JT 878

2h 40min

Prosječno vrijeme

8h 53min

Udaljenost

1 742 km

Recenzije putnika

Za ovu rutu još nema recenzija

Internet u inozemstvu

eSIM · Indonezija

Svi planovi

indotel

3 GB

podaci

30

dana

€8

Kupi

indotel

5 GB

podaci

30

dana

€12

Kupi

indotel

10 GB

podaci

30

dana

€19

Kupi

indotel

podaci

10

dana

€30

Kupi

indotel

20 GB

podaci

30

dana

€30

Kupi

Često postavljana pitanja

Najjeftinija karta Lion Airlines Surabaya – Ambon košta 130 €, let JT880, polazak u 12:00.
Najbrži let Lion Airlines Surabaya – Ambon traje 2h 40min, let JT878, polazak u 22:05.
Prvi let Lion Airlines Surabaya – Ambon(JT880)polijeće u 12:00.