Letovi Urumqi – Nantong, Urumqi Air

1 putnik, ekonomska

Red letenja Urumqi – Nantong, Urumqi Air

Usporedite cijene, trajanje i presjedanja

Urumqi Air
UQ 2525 Najbolja cijena
00:20
Urumqi (URC)
pet, 2 lis
6h 10min
Direktan
06:30
Nantong (NTG)
pet, 2 lis
208 €

Kalendar niskih cijena

rujan 2026
Grafikon cijena (rujan 2026)
min: 238 € · maks: 238 €
01.09.2026 — nema podataka 02.09.2026 — nema podataka 03.09.2026 — nema podataka 04.09.2026 — nema podataka 05.09.2026 — nema podataka 06.09.2026 — nema podataka 07.09.2026 — nema podataka 08.09.2026 — nema podataka 09.09.2026 — nema podataka 10.09.2026 — nema podataka 11.09.2026 — nema podataka 12.09.2026 — nema podataka 13.09.2026 — nema podataka 14.09.2026 — nema podataka 15.09.2026 — nema podataka 16.09.2026 — nema podataka 17.09.2026 — nema podataka 18.09.2026 — nema podataka 19.09.2026 — nema podataka 20.09.2026 — nema podataka 21.09.2026 — nema podataka 22.09.2026 — nema podataka 23.09.2026 — nema podataka 24.09.2026 — 238 € 25.09.2026 — nema podataka 26.09.2026 — nema podataka 27.09.2026 — nema podataka 28.09.2026 — nema podataka 29.09.2026 — nema podataka 30.09.2026 — nema podataka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
uto
sri
čet
pet
sub
ned
1
nema podataka
2
nema podataka
3
nema podataka
4
nema podataka
5
nema podataka
6
nema podataka
7
nema podataka
8
nema podataka
9
nema podataka
10
nema podataka
11
nema podataka
12
nema podataka
13
nema podataka
14
nema podataka
15
nema podataka
16
nema podataka
17
nema podataka
18
nema podataka
19
nema podataka
20
nema podataka
21
nema podataka
22
nema podataka
23
nema podataka
24
Povoljna cijena
238 €
25
nema podataka
26
nema podataka
27
nema podataka
28
nema podataka
29
nema podataka
30
nema podataka

Popularni letovi Urumqi Air Urumqi – Nantong

Sve →
Let Dani polaska Cijena od
UQ2525 pet 208 €

Popularna odredišta iz Urumqi

Sve →
URC
Urumqi — Karamai
Kina → Kina
KRY
od
45 €
URC
Urumqi — Lanzhou
Kina → Kina
LHW
od
48 €
URC
Kina → Kina
YIN
od
52 €
URC
BPL
od
54 €
URC
Kina → Kina
CTU
od
59 €
URC
Kina → Kina
KHG
od
59 €
URC
Urumqi — Aksu
Kina → Kina
AKU
od
60 €
URC
TCG
od
63 €

Popularna odredišta u Nantong

Sve →
CSX
Changsha — Nantong
Kina → Kina
NTG
od
67 €
CAN
Kina → Kina
NTG
od
69 €
SIA
Xi'an — Nantong
Kina → Kina
NTG
od
70 €
BJS
Kina → Kina
NTG
od
75 €
CKG
NTG
od
76 €
NNG
Nanning — Nantong
Kina → Kina
NTG
od
78 €
KWE
Kina → Kina
NTG
od
81 €
DLC
Dalian — Nantong
Kina → Kina
NTG
od
82 €
BKK
Tajland → Kina
NTG
od
91 €

Statistika leta Urumqi – Nantong, Urumqi Air

Prikupili smo zanimljive činjenice o letu za vas

Najjeftiniji let

UQ 2525

208 €

Najbrži let

UQ 2525

6h 10min

Prosječno vrijeme

6h 10min

Udaljenost

889 km

Recenzije putnika

Za ovu rutu još nema recenzija

Ostale aviokompanije Urumqi – Nantong

Spring Airlines
čet
Cijena od
154 €
Grant Aviation
Cijena od
191 €
China Southern Airlines
uto, čet, sub
Cijena od
234 €

Internet u inozemstvu

eSIM · Kina

Svi planovi

chinacom

3 GB

podaci

30

dana

€9

Kupi

chinacom

5 GB

podaci

30

dana

€14

Kupi

chinacom

10 GB

podaci

30

dana

€23

Kupi

chinacom

podaci

10

dana

€30

Kupi

chinacom

1 GB

podaci

7

dana

€4

Kupi

Često postavljana pitanja

Najjeftinija karta Urumqi Air Urumqi – Nantong košta 208 €, let UQ2525, polazak u 00:20.
Najbrži let Urumqi Air Urumqi – Nantong traje 6h 10min, let UQ2525, polazak u 00:20.
Prvi let Urumqi Air Urumqi – Nantong(UQ2525)polijeće u 00:20.