Loty Abidżan (Port Bouet) – Jaunde, Air Côte d'Ivoire

1 podróżny, ekonomiczna

Rozkład lotów Abidżan (Port Bouet) – Jaunde, Air Côte d'Ivoire

Porównaj ceny, czas trwania i przesiadki

Air Côte d'Ivoire
HF 802 Najlepsza cena
15:10
Abidżan, Port Bouet (ABJ)
czw, 24 wrz
2godz 40min
Bezpośredni
17:50
Jaunde (NSI)
czw, 24 wrz
1 631 zł
Air Côte d'Ivoire
HF 802
16:30
Abidżan, Port Bouet (ABJ)
pt, 25 wrz
2godz 40min
Bezpośredni
19:10
Jaunde (NSI)
pt, 25 wrz
1 709 zł

Kalendarz niskich cen

wrzesień 2026
Wykres cen (wrzesień 2026)
min: 1 631 zł · maks: 2 109 zł
01.09.2026 — brak danych 02.09.2026 — brak danych 03.09.2026 — brak danych 04.09.2026 — brak danych 05.09.2026 — brak danych 06.09.2026 — brak danych 07.09.2026 — brak danych 08.09.2026 — brak danych 09.09.2026 — brak danych 10.09.2026 — brak danych 11.09.2026 — brak danych 12.09.2026 — brak danych 13.09.2026 — brak danych 14.09.2026 — brak danych 15.09.2026 — brak danych 16.09.2026 — brak danych 17.09.2026 — brak danych 18.09.2026 — brak danych 19.09.2026 — brak danych 20.09.2026 — brak danych 21.09.2026 — brak danych 22.09.2026 — brak danych 23.09.2026 — 2 045 zł 24.09.2026 — 1 631 zł 25.09.2026 — 1 709 zł 26.09.2026 — 2 109 zł 27.09.2026 — brak danych 28.09.2026 — brak danych 29.09.2026 — brak danych 30.09.2026 — brak danych 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
wt
śr
czw
pt
sob
nd
1
brak danych
2
brak danych
3
brak danych
4
brak danych
5
brak danych
6
brak danych
7
brak danych
8
brak danych
9
brak danych
10
brak danych
11
brak danych
12
brak danych
13
brak danych
14
brak danych
15
brak danych
16
brak danych
17
brak danych
18
brak danych
19
brak danych
20
brak danych
21
brak danych
22
brak danych
23
2 045 zł
24
Okazja
1 631 zł
25
1 709 zł
26
2 109 zł
27
brak danych
28
brak danych
29
brak danych
30
brak danych

Popularne loty Air Côte d'Ivoire Abidżan (Port Bouet) – Jaunde

Wszystkie →
Lot Dni wylotu Cena od
HF802 czwpt 1 631 zł

Popularne kierunki z Abidżan

Wszystkie →
ABJ
Abidżan — Bouaké
Wybrzeże Kości Słoniowej → Wybrzeże Kości Słoniowej
BYK
od
136 zł
ABJ
Abidżan — Odienné
Wybrzeże Kości Słoniowej → Wybrzeże Kości Słoniowej
KEO
od
330 zł
ABJ
Abidżan — Korhogo
Wybrzeże Kości Słoniowej → Wybrzeże Kości Słoniowej
HGO
od
391 zł
ABJ
Abidżan — San Pédro
Wybrzeże Kości Słoniowej → Wybrzeże Kości Słoniowej
SPY
od
401 zł
ABJ
Wybrzeże Kości Słoniowej → Senegal
DKR
od
624 zł
ABJ
Wybrzeże Kości Słoniowej → Benin
COO
od
688 zł
ABJ
Wybrzeże Kości Słoniowej → Ghana
ACC
od
752 zł
ABJ
Wybrzeże Kości Słoniowej → Mali
BKO
od
817 zł

Popularne kierunki do Jaunde

Wszystkie →
DLA
Duala — Jaunde
Kamerun → Kamerun
YAO
od
266 zł
BFX
Bafoussam — Jaunde
Kamerun → Kamerun
YAO
od
337 zł
GOU
Garoua — Jaunde
Kamerun → Kamerun
YAO
od
776 zł
BGF
Bangi — Jaunde
Republika Środkowoafrykańska → Kamerun
YAO
od
1 217 zł
NDJ
Ndżamena — Jaunde
Czad → Kamerun
YAO
od
1 249 zł
LBV
Gabon → Kamerun
YAO
od
1 318 zł
COO
Kotonu — Jaunde
Benin → Kamerun
YAO
od
1 511 zł
PAR
Francja → Kamerun
YAO
od
1 567 zł

Statystyki lotu Abidżan (Port Bouet) – Jaunde, Air Côte d'Ivoire

Zebraliśmy dla Ciebie ciekawe fakty o locie

Najtańszy lot

HF 802

1 631 zł

Najszybszy lot

HF 802

2godz 40min

Średni czas

2godz 40min

Odległość

2 060 km

Opinie pasażerów

Na tej trasie nie ma jeszcze opinii

Inne linie lotnicze Abidżan (Port Bouet) – Jaunde

ASKY Airlines
śr, sob
Cena od
2 045 zł
Royal Air Maroc
sob
Cena od
2 309 zł

Internet za granicą

eSIM · Kamerun

Wszystkie plany

kamtoktelecom

2 GB

dane

15

dni

zł40

Kup

kamtoktelecom

3 GB

dane

30

dni

zł57

Kup

kamtoktelecom

5 GB

dane

30

dni

zł93

Kup

kamtoktelecom

10 GB

dane

30

dni

zł169

Kup

kamtoktelecom

1 GB

dane

7

dni

zł21

Kup

Najczęściej zadawane pytania

Najtańszy bilet Air Côte d'Ivoire Abidżan – Jaunde kosztuje 1 631 zł, lot HF802, wylot o 15:10.
Najszybszy lot Air Côte d'Ivoire Abidżan – Jaunde trwa 2godz 40min, lot HF802, wylot o 15:10.
Pierwszy lot Air Côte d'Ivoire Abidżan – Jaunde(HF802)odlatuje o 15:10.