Leti Lech – Chandigarh, Air India

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Lech – Chandigarh, Air India

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Air India
AI 2427 Najboljša cena
03:20
Lech (IXL)
sob, 7 nov
1h
Neposreden
04:20
Chandigarh (IXC)
sob, 7 nov
70 €

Koledar nizkih cen

september 2026
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
ni podatkov
2
ni podatkov
3
ni podatkov
4
ni podatkov
5
ni podatkov
6
ni podatkov
7
ni podatkov
8
ni podatkov
9
ni podatkov
10
ni podatkov
11
ni podatkov
12
ni podatkov
13
ni podatkov
14
ni podatkov
15
ni podatkov
16
ni podatkov
17
ni podatkov
18
ni podatkov
19
ni podatkov
20
ni podatkov
21
ni podatkov
22
ni podatkov
23
ni podatkov
24
ni podatkov
25
ni podatkov
26
ni podatkov
27
ni podatkov
28
ni podatkov
29
ni podatkov
30
ni podatkov

Priljubljeni leti Air India Lech – Chandigarh

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
AI2427 sob 70 €

Priljubljene destinacije iz Lech

Vse →
IXL
Lech — Jammu
Indija → Indija
IXJ
od
46 €
IXL
Indija → Indija
SXR
od
52 €
IXL
Lech — Delhi
Indija → Indija
DEL
od
56 €
IXL
Lech — Vadodara
Indija → Indija
BDQ
od
109 €
IXL
Lech — Gorakhpur
Indija → Indija
GOP
od
119 €
IXL
Lech — Aurangabad
Indija → Indija
IXU
od
122 €
IXL
Lech — Patna
Indija → Indija
PAT
od
123 €
IXL
Indija → Indija
PNQ
od
124 €

Priljubljene destinacije v Chandigarh

Vse →
DEL
Indija → Indija
IXC
od
24 €
DHM
Dharmsala — Chandigarh
Indija → Indija
IXC
od
33 €
JAI
Jaipur — Chandigarh
Indija → Indija
IXC
od
34 €
ATQ
Indija → Indija
IXC
od
36 €
LKO
Lucknow — Chandigarh
Indija → Indija
IXC
od
37 €
SXR
Indija → Indija
IXC
od
47 €
IXD
Prayagraj — Chandigarh
Indija → Indija
IXC
od
52 €
BHO
Bhopal — Chandigarh
Indija → Indija
IXC
od
53 €
IDR
Indija → Indija
IXC
od
55 €

Statistika leta Lech – Chandigarh, Air India

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

AI 2427

70 €

Najhitrejši let

AI 2427

1h

Povprečni čas

1h

Razdalja

392 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Internet v tujini

eSIM · Indija

Vsi paketi

indicomm

5 GB

podatki

30

dni

€12

Kupi

indicomm

10 GB

podatki

30

dni

€21

Kupi

indicomm

20 GB

podatki

30

dni

€33

Kupi

indicomm

1 GB

podatki

7

dni

€4

Kupi

indicomm

podatki

10

dni

€40

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Air India Lech – Chandigarh stane 70 €, let AI2427, odhod ob 03:20.
Najhitrejši let Air India Lech – Chandigarh traja 1h, let AI2427, odhod ob 03:20.
Prvi let Air India Lech – Chandigarh(AI2427)odleti ob 03:20.