Leti Rimini – Skating (Fontanarossa), Mokulele Airlines

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov Rimini – Skating (Fontanarossa), Mokulele Airlines

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Mokulele Airlines
MW 3915
12:30
Rimini (RMI)
tor, 22 sep
1h 40min
Neposreden
14:10
Skating, Fontanarossa (CTA)
tor, 22 sep
42 €
Mokulele Airlines
MW 3915
08:45
Rimini (RMI)
pet, 25 sep
1h 40min
Neposreden
10:25
Skating, Fontanarossa (CTA)
pet, 25 sep
33 €
Mokulele Airlines
MW 3915
15:05
Rimini (RMI)
ned, 27 sep
1h 40min
Neposreden
16:45
Skating, Fontanarossa (CTA)
ned, 27 sep
62 €
Mokulele Airlines
MW 3915 Najboljša cena
12:30
Rimini (RMI)
tor, 29 sep
1h 40min
Neposreden
14:10
Skating, Fontanarossa (CTA)
tor, 29 sep
30 €
Mokulele Airlines
MW 3915
15:05
Rimini (RMI)
ned, 11 okt
1h 40min
Neposreden
16:45
Skating, Fontanarossa (CTA)
ned, 11 okt
31 €
Mokulele Airlines
MW 6081
07:45
Rimini (RMI)
pet, 30 okt
1h 30min
Neposreden
09:15
Skating, Fontanarossa (CTA)
pet, 30 okt
41 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 23 € · maks: 62 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — ni podatkov 21.09.2026 — ni podatkov 22.09.2026 — 42 € 23.09.2026 — ni podatkov 24.09.2026 — ni podatkov 25.09.2026 — 33 € 26.09.2026 — ni podatkov 27.09.2026 — 62 € 28.09.2026 — 42 € 29.09.2026 — 23 € 30.09.2026 — ni podatkov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
ni podatkov
2
ni podatkov
3
ni podatkov
4
ni podatkov
5
ni podatkov
6
ni podatkov
7
ni podatkov
8
ni podatkov
9
ni podatkov
10
ni podatkov
11
ni podatkov
12
ni podatkov
13
ni podatkov
14
ni podatkov
15
ni podatkov
16
ni podatkov
17
ni podatkov
18
ni podatkov
19
ni podatkov
20
ni podatkov
21
ni podatkov
22
42 €
23
ni podatkov
24
ni podatkov
25
33 €
26
ni podatkov
27
62 €
28
42 €
29
Ugodna cena
23 €
30
ni podatkov

Priljubljeni leti Mokulele Airlines Rimini – Skating (Fontanarossa)

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
MW3915 torpetned 30 €
MW6081 pet 41 €

Priljubljene destinacije iz Rimini

Vse →
RMI
Italija → Litva
KUN
od
17 €
RMI
Italija → Albanija
TIA
od
24 €
RMI
Rimini — Wroclaw
Italija → Poljska
WRO
od
41 €
RMI
Rimini — Köln
Italija → Nemčija
CGN
od
55 €
RMI
Italija → Bolgarija
SOF
od
58 €
RMI
Italija → Poljska
WAW
od
58 €
RMI
Italija → Italija
PMO
od
59 €
RMI
Rimini — Bologna
Italija → Italija
BLQ
od
63 €

Priljubljene destinacije v Skating

Vse →
MIL
Italija → Italija
CTA
od
11 €
VCE
Italija → Italija
CTA
od
11 €
TRN
Italija → Italija
CTA
od
12 €
BLQ
Italija → Italija
CTA
od
12 €
TIA
Tirana — Skating
Albanija → Italija
CTA
od
12 €
ROM
Italija → Italija
CTA
od
12 €
WAW
Poljska → Italija
CTA
od
13 €
VRN
Italija → Italija
CTA
od
14 €
BUH
Bucharest — Skating
Romunija → Italija
CTA
od
15 €

Statistika leta Rimini – Skating (Fontanarossa), Mokulele Airlines

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

MW 3915

30 €

Najhitrejši let

MW 6081

1h 30min

Povprečni čas

1h 38min

Razdalja

3 209 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Internet v tujini

eSIM · Italija

Vsi paketi

mammamia

3 GB

podatki

30

dni

€9

Kupi

mammamia

5 GB

podatki

30

dni

€11

Kupi

mammamia

10 GB

podatki

30

dni

€18

Kupi

mammamia

20 GB

podatki

30

dni

€25

Kupi

mammamia

1 GB

podatki

7

dni

€4

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Mokulele Airlines Rimini – Skating stane 30 €, let MW3915, odhod ob 12:30.
Najhitrejši let Mokulele Airlines Rimini – Skating traja 1h 30min, let MW6081, odhod ob 07:45.
Prvi let Mokulele Airlines Rimini – Skating(MW3915)odleti ob 12:30.