Leti St. John's – Toronto, Air Canada

1 potnik, ekonomska

Vozni red letov St. John's – Toronto, Air Canada

Primerjajte cene, trajanje in postanke

Air Canada
AC 1995 Najboljša cena
20:35
St. John's (YYT)
tor, 13 okt
5h 18min
1 postanek
01:53
Toronto, Toronto-Pearson (YYZ)
sre, 14 okt +1
142 €
Air Canada
AC 689
09:30
St. John's (YYT)
tor, 20 apr
3h 36min
Neposreden
13:06
Toronto, Toronto-Pearson (YYZ)
tor, 20 apr
167 €

Koledar nizkih cen

september 2026
Grafikon cen (september 2026)
min: 102 € · maks: 196 €
01.09.2026 — ni podatkov 02.09.2026 — ni podatkov 03.09.2026 — ni podatkov 04.09.2026 — ni podatkov 05.09.2026 — ni podatkov 06.09.2026 — ni podatkov 07.09.2026 — ni podatkov 08.09.2026 — ni podatkov 09.09.2026 — ni podatkov 10.09.2026 — ni podatkov 11.09.2026 — ni podatkov 12.09.2026 — ni podatkov 13.09.2026 — ni podatkov 14.09.2026 — ni podatkov 15.09.2026 — ni podatkov 16.09.2026 — ni podatkov 17.09.2026 — ni podatkov 18.09.2026 — ni podatkov 19.09.2026 — ni podatkov 20.09.2026 — ni podatkov 21.09.2026 — 196 € 22.09.2026 — 150 € 23.09.2026 — ni podatkov 24.09.2026 — ni podatkov 25.09.2026 — ni podatkov 26.09.2026 — ni podatkov 27.09.2026 — 118 € 28.09.2026 — 108 € 29.09.2026 — ni podatkov 30.09.2026 — 102 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pon
tor
sre
čet
pet
sob
ned
1
ni podatkov
2
ni podatkov
3
ni podatkov
4
ni podatkov
5
ni podatkov
6
ni podatkov
7
ni podatkov
8
ni podatkov
9
ni podatkov
10
ni podatkov
11
ni podatkov
12
ni podatkov
13
ni podatkov
14
ni podatkov
15
ni podatkov
16
ni podatkov
17
ni podatkov
18
ni podatkov
19
ni podatkov
20
ni podatkov
21
196 €
22
150 €
23
ni podatkov
24
ni podatkov
25
ni podatkov
26
ni podatkov
27
118 €
28
108 €
29
ni podatkov
30
Ugodna cena
102 €

Priljubljeni leti Air Canada St. John's – Toronto

Vse →
Let Dnevi odhoda Cena od
AC1995 tor 142 €
AC689 tor 167 €

Priljubljene destinacije iz St. John's

Vse →
YYT
Kanada → Kanada
YHZ
od
121 €
YYT
St. John's — Toronto
Kanada → Kanada
YHM
od
122 €
YYT
St. John's — Deer Lake
Kanada → Kanada
YDF
od
158 €
YYT
St. John's — Edmonton
Kanada → Kanada
YEG
od
197 €
YYT
Kanada → Kanada
YMQ
od
223 €
YYT
St. John's — St. John
Kanada → Kanada
YSJ
od
226 €
YYT
St. John's — Victoria
Kanada → Kanada
YYJ
od
237 €

Priljubljene destinacije v Toronto

Vse →
YWG
Kanada → Kanada
YTO
od
36 €
YMQ
Kanada → Kanada
YTO
od
42 €
YOW
Ottawa — Toronto
Kanada → Kanada
YTO
od
46 €
YHZ
Kanada → Kanada
YTO
od
48 €
YYC
Kanada → Kanada
YTO
od
51 €
NYC
Združene države Amerike → Kanada
YTO
od
54 €
YVR
Kanada → Kanada
YTO
od
63 €
CHI
Chicago — Toronto
Združene države Amerike → Kanada
YTO
od
64 €
YEA
Kanada → Kanada
YTO
od
68 €

Statistika leta St. John's – Toronto, Air Canada

Zbrali smo zanimiva dejstva o letu za vas

Najcenejši let

AC 1995

142 €

Najhitrejši let

AC 689

3h 36min

Povprečni čas

4h 27min

Razdalja

2 167 km

Mnenja potnikov

Za to pot še ni mnenj

Druge letalske družbe St. John's – Toronto

WestJet
sob, ned
Cena od
67 €
Porter Airlines
pon, tor, sre, ned
Cena od
102 €
Flair Airlines
pon, pet
Cena od
108 €

Internet v tujini

eSIM · Kanada

Vsi paketi

canadamobile

5 GB

podatki

30

dni

€16

Kupi

canadamobile

10 GB

podatki

30

dni

€20

Kupi

canadamobile

20 GB

podatki

30

dni

€32

Kupi

canadamobile

1 GB

podatki

7

dni

€6

Kupi

canadamobile

2 GB

podatki

15

dni

€7

Kupi

Pogosta vprašanja

Najcenejša vozovnica Air Canada St. John's – Toronto stane 142 €, let AC1995, odhod ob 20:35.
Najhitrejši let Air Canada St. John's – Toronto traja 3h 36min, let AC689, odhod ob 09:30.
Prvi let Air Canada St. John's – Toronto(AC1995)odleti ob 20:35.