Skrydžiai Torontas – Londonas, British Airways

1 keleivis, ekonominė

Skrydžių tvarkaraštis Torontas – Londonas, British Airways

Palyginkite kainas, trukmę ir persėdimus

British Airways
BA 6921 Geriausia kaina
03:20
Torontas, Toronto Pearsono (YYZ)
ant, 15 gru
7val 5min
Tiesioginis
10:25
Londonas, Londono Hitrou (LHR)
ant, 15 gru
376 €
British Airways
BA 98
03:20
Torontas, Toronto Pearsono (YYZ)
sek, 27 gru
7val 5min
Tiesioginis
10:25
Londonas, Londono Hitrou (LHR)
sek, 27 gru
400 €

Žemų kainų kalendorius

rugsėjis 2026
Kainų grafikas (rugsėjis 2026)
min: 216 € · maks: 299 €
01.09.2026 — nėra duomenų 02.09.2026 — nėra duomenų 03.09.2026 — nėra duomenų 04.09.2026 — nėra duomenų 05.09.2026 — nėra duomenų 06.09.2026 — nėra duomenų 07.09.2026 — nėra duomenų 08.09.2026 — nėra duomenų 09.09.2026 — nėra duomenų 10.09.2026 — nėra duomenų 11.09.2026 — nėra duomenų 12.09.2026 — nėra duomenų 13.09.2026 — nėra duomenų 14.09.2026 — nėra duomenų 15.09.2026 — nėra duomenų 16.09.2026 — nėra duomenų 17.09.2026 — nėra duomenų 18.09.2026 — nėra duomenų 19.09.2026 — nėra duomenų 20.09.2026 — nėra duomenų 21.09.2026 — 299 € 22.09.2026 — 291 € 23.09.2026 — 294 € 24.09.2026 — 217 € 25.09.2026 — 291 € 26.09.2026 — 290 € 27.09.2026 — 222 € 28.09.2026 — 216 € 29.09.2026 — 270 € 30.09.2026 — 220 € 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
pir
ant
tre
ket
pen
šeš
sek
1
nėra duomenų
2
nėra duomenų
3
nėra duomenų
4
nėra duomenų
5
nėra duomenų
6
nėra duomenų
7
nėra duomenų
8
nėra duomenų
9
nėra duomenų
10
nėra duomenų
11
nėra duomenų
12
nėra duomenų
13
nėra duomenų
14
nėra duomenų
15
nėra duomenų
16
nėra duomenų
17
nėra duomenų
18
nėra duomenų
19
nėra duomenų
20
nėra duomenų
21
299 €
22
291 €
23
294 €
24
Gera kaina
217 €
25
291 €
26
290 €
27
222 €
28
Gera kaina
216 €
29
270 €
30
220 €

Populiarūs British Airways skrydžiai Torontas – Londonas

Visi →
Skrydis Išvykimo dienos Kaina nuo
BA6921 ant 376 €
BA98 sek 400 €

Populiarios kryptys iš Torontas

Visi →
YTO
Kanada → Kanada
YWG
nuo
35 €
YTO
Kanada → Kanada
YHU
nuo
37 €
YTO
Kanada → Kanada
YOW
nuo
41 €
YTO
Kanada → Kanada
YHZ
nuo
44 €
YTO
Kanada → Kanada
YQR
nuo
52 €
YTO
Kanada → Kanada
YYT
nuo
59 €
YTO
Kanada → Kanada
YYC
nuo
61 €

Populiarios kryptys į Londonas

Visi →
IST
Turkija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
13 €
FRA
Frankfurtas — Londonas
Vokietija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
13 €
AYT
Turkija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
13 €
RMO
Moldova → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
13 €
CGN
Kelnas — Londonas
Vokietija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
14 €
BFS
Jungtinė Karalystė → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
15 €
DTM
Dortmundas — Londonas
Vokietija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
15 €
STO
Švedija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
15 €
MIL
Italija → Jungtinė Karalystė
LON
nuo
15 €

Skrydžio statistika Torontas – Londonas, British Airways

Surinkome jums įdomių faktų apie skrydį

Pigiausias skrydis

BA 6921

376 €

Greičiausias skrydis

BA 6921

7val 5min

Vidutinė trukmė

7val 5min

Atstumas

7 158 km

Keleivių atsiliepimai

Šiam maršrutui atsiliepimų dar nėra

Kitos oro linijos Torontas – Londonas

Air Transat
pir, ant, tre, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
169 €
WestJet
pir, ant, tre, ket, pen, šeš, sek
Kaina nuo
189 €
Porter Airlines
pir, ant, ket, pen, šeš
Kaina nuo
214 €
TAP Portugal
pir, ant, tre, ket, pen, šeš
Kaina nuo
250 €
Air Canada
ket, pen, šeš
Kaina nuo
272 €
SATA
ket
Kaina nuo
355 €
Flair Airlines
tre, ket
Kaina nuo
386 €

Internetas užsienyje

eSIM · Jungtinė Karalystė

Visi planai

ukimobile

3 GB

duomenys

30

dienos

€10

Pirkti

ukimobile

5 GB

duomenys

30

dienos

€11

Pirkti

ukimobile

5 GB

duomenys

30

dienos

€14

Pirkti

ukimobile

10 GB

duomenys

30

dienos

€17

Pirkti

ukimobile

10 GB

duomenys

30

dienos

€24

Pirkti

Dažnai užduodami klausimai

Pigiausias British Airways bilietas Torontas – Londonas kainuoja 376 €, skrydis BA6921, išvyksta 03:20.
Greičiausias British Airways skrydis Torontas – Londonas trunka 7val 5min, skrydis BA6921, išvyksta 03:20.
Pirmasis British Airways skrydis Torontas – Londonas(BA6921)išvyksta 03:20.